EUR
LTL
Mūsų paslaugos sukurtos tam, kad galėtumėte kontroliuoti savo išlaidas kai jums prireikia trumpalaikės finansinės paramos. SohoCredit padės jums nenumatytų išlaidų atveju.

Ši informacija padės priimti tinkamą sprendimą: Jums staiga atsirado netikėtų smulkių išlaidų, tačiau atlyginimo diena dar toli? Būtent tokiu tikslu SohoCredit ir siūlo trumpalaikes paskolas. Kai kurių paslaugų ar prekių prireikia staiga, tačiau jaučiatės blogai trūkstamos sumos prašydamas pas giminaičius ar draugus? SohoCredit siūlo greitą paslaugą – jei atitiksite keliamus reikalavimus, paskolą gausite per 15 min.

Į ką atkreipti dėmesį:

Atminkite, mes rūpinamės savo klientais ir esame suinteresuoti sklandžiu abipusiu bendradarbiavimu, todėl labai svarbu gerbti vienas kito pripažintus įsipareigojimus. Pabrėžiame - mums svarbu, jog sugebėtumėte vykdyti savo įsipareigojimus ir būsitumėte patenkinti SohoCredit teikiamomis paslaugomis. Įvertinkite ar jums tikrai reikalingos SohoCredit paslaugos, gal paskola reikalinga padengti jau turimus paskolinius įsipareigojimus, o gal nesate tikri ar sugebėsite laiku ir pilnai atsiskaityti? Tokiu atveju - pasirinkimas blogas.

SohoCredit praktika tai skaidrumas ir patikimumas, todėl būsime dėkingi, jei prieš pildydami paskolos paraišką, įvertinsite savo būsimas išlaidas atsižvelgdami į savo mokumo galimybes.